MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 15685216

nr 1568 5216

Bokhylleskåp

2 st, England, mahogny. Bredd: 100 cm, djup: 40 cm, höjd: 185 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 20:25:10